Тепла підлога Львів

Довіривши нашій компанії монтаж підлогового опалення, Ви отримуєте правильний розрахунок і коректну роботу системи, яка буде відповідати точним тепловтратам у Вашому будинку, з автоматичним чи ручним регулювання по всіх зонах, і захистом від перегріву. Можливе дистанційне керування системою опалення з будь-якої точки світу через інтернет.
Водяна тепла підлога застосовується для житлових будинків, торгових та офісних центрів, спортивних об`єктів, виробничих і складських споруд. Ідеальне поєднання по енергоефективності з тепловими насосами.

ПЕРЕВАГИ ТЕПЛОЇ ПІДЛОГИ

Тепла підлога є сучасним і доступним способом обігріву для приміщень будь-якого типу (житлового, комерційного та промислового секторів). Такі системи укладаються під підлогове покриття, що значно економить простір і надає свободу у виборі дизайну інтер`єру. Системи "тепла підлога", на відміну від традиційних локальних приладів опалення, виробляють тепло на 82% ефективніше. Даний факт пояснюється рівномірним розподілом температури: тепло не йде під стелю, на рівні підлоги температура на 2 градуси вище, ніж на рівні голови. Такий спосіб функціонування сприяє сприятливому сприйняттю і самопочуттю людини.

Сучасні електричні системи обігріву "тепла підлога" відрізняються надійністю, високою якістю і тривалим терміном служби, при цьому не вимагаючи технічного обслуговування. Встановивши тепла підлога один раз, Ви зможете користуватися цією системою до наступного капітального ремонту.

Види електричного обігріву і систем теплої підлоги

тепла підлога львів

Є 2 види телої підлоги: водяна тепла підлога і електрична тепла пдлога. За способом обігріву електричну теплу підлогу поділяється на два види - конвекційний і інфрачервоний. До першої групи належать кабельні системи - нагрівальні мати і гріють кабелі. У модельній лінійці європейських виробників DEVI, THERMO і IQWATT представлені нагрівальні мати, широко використовувані як тепла підлога під плитку і керамограніт, а також кабель, що гріє, встановлюється в стяжку і є самим універсальний видом систем, використовуваний під будь-яке підлогове покриття.

Друга група - інфрачервоні теплі підлоги - плівкові підлоги і стрижневою підлогу UNIMAT. Дана категорія представлена південно-корейськими компаніями KEEPLY, VIOLET FLOOR і CALEO. Плівкові теплі підлоги створені спеціально для установки під термочутливих покриття для підлоги: ламінат, лінолеум, паркетну дошку або ковролін. Інфрачервона плівка може бути на відріз або в готових комплектах, де є все необхідне для монтажу: з`єднувальні затиски, бітумна ізоляція і з`єднувальні дроти. Монтаж здійснюється без використання будівельних сумішей.

Важливою перевагою теплої підлоги є можливість регулювання температури, що істотно скорочує витрати на електроенергію. Такий контроль здійснюється через спеціальні прилади - терморегулятори.

Детальна консультація і придбання систем обігріву, регуляторів температури приміщення, а також приладів опалення (конвекторів, інфрачервоних обігрівачів) здійснюються у Львові «Елада-Т». Наші майстри виконають монтаж теплої підлоги Львів, ціни приємно здивують!

Зв'язатися з нами