Про компанію

«Елада-Т» - більше ніж 22 роки успішно функціонує на ринку продажу і надання послуг в галузі тепло- та водопостачання.

Маючи великий досвід проектування та монтажу систем опалення, водопостачання та каналізації, застосовуємо тільки високоякісні матеріали відомих світових фірм, що дає змогу задовільнити найвибагливіші побажання замовників і забезпечити повну комплектацію об’єктів.

Монтаж опалювальної системи – важливий елемент для забезпечення комфорту і затишку у вашій оселі. Правильно підібране і встановлене обладнання буде економно споживати теплову енергію в будинку і забезпечить необхідну температуру повітря по всьому периметру.

У нас Ви отримуєте послуги по монтажу всього спектру теплотехнічного обладнання – систем опалення, водопостачання , водовідведення та кондиціонування .

Роботи виконуються висококваліфікованими монтажними бригадами, які мають великий досвід тому виконають будь- які побажання клієнтів. Нам важливо, щоб наші клієнти були задоволенні, цінимо репутацію напрацьовану роками (18 років) . Багато замовників приходять по рекомендаціях своїх рідних, знайомих, друзів. Ціни на монтажні роботи не перевищує середнього рівня на ринку, а за якість ручаємось. Надаємо знижки на матеріали і обладнання. Для Вашого спокою можемо заключити договір. Після виконаних робіт Ви отримуєте можливість безлімітної технічної підтримки та консультацій. Надаємо гарантію на монтажні роботи .

Консультації, розрахунок а також доставка матеріалів на об’єкт БЕЗКОШТОВНА. Наша компанія володіє професійними інструментами, для якісного монтажу, а також власними авто для доставки матеріалів. Зробимо наших клієнтів щасливішими :)

Зв'язатися з нами