Сонячні батареї

Маючи великий досвід у проектуванні і монтажі сонячних колекторів, зможемо досягти найефективнішої роботи, що дасть змогу значно заощаджувати на гарячому водопостачанні та опалені.

Сонячний колектор – це пристрій для збору теплової енергії Сонця і передачі її теплоносію. Зазвичай застосовуються для потреб гарячого водопостачання та опалення приміщень. Сонячний колектор встановлюється на даху південної або південно-західної орієнтації, в той час як інші елементи розміщуються всередині будівлі. Колектор нагріває теплоносій до температури близько 100 °C не тільки в сонячні дні, але також хмарною погодою. Гаряча вода зберігається в баку-акумуляторі для подальшого використання. Для індивідуальних будинків садибного типу система, що складається з близько 6 м² сонячних колекторів, здатна забезпечити більш ніж 60% річної потреби в гарячій воді.
Інноваційна технологія DrainBack розроблена для захисту сонячних систем від закипання: при недостатньому відборі тепла і перегріву системи, теплоносій з колекторів зливається в бойлер. Таким чином повністю виключена можливість закипання системи.

Монтаж та ціни на сонячні батареї

сонячні батареї львів

У компанії "Елада-Т" Ви можете не тільки купити сонячні батареї Львів і додаткове обладнання для систем автономного та резервного електропостачання будинку або дачі, а й отримати грамотну консультацію інженерів нашої компанії. Вся продукція для використання сонячної енергії, представлена в нашому інтернет-магазині, була відібрана нами з безлічі варіантів по найкращому співвідношенню ціна / якість. Тому, у нас ви не знайдете дуже дорогих або дуже дешевих компонентів сонячних електростанцій.

При виборі сонячних модулів, контролерів, інверторів, АКБ та іншої продукції ми завжди віддавали перевагу якості, а не ціні, щоб наші покупці через кілька років знову звернулися до нас, якщо у них знову виникне необхідність в обладнанні для сонячних батарей.

У нашому магазині представлено не тільки обладнання для отримання і використання альтернативної енергії для дому, а й готові рішення на основі фотоелектричних модулів. Всі представлені готові рішення можуть бути адаптовані під Ваші потреби або ми можемо запропонувати індивідуальне рішення сонячного автономного або резервного електропостачання на основі Ваших вимог.

Якщо у Вас виникли якісь питання з поновлюваних джерел енергії для дому та геліосистемам, представленим в нашому магазині, або Вам потрібен розрахунок системи під Ваші вимоги, дзвоніть нам з будь-якого міста України або напишіть нам лист. Ми завжди готові проконсультувати Вас по будь-якому питанню.
 

Зв'язатися з нами