Теплові насоси

При виборі і монтажі теплового насоса варто звернутись до професіоналів. Так Ви зможете бути впевнені, що Вам підберуть правильно обладнання . Наші інженери проведуть економічні розрахунки і врахують всі ваші потреби, щоб система працювала ефективно і економічно вигідно. Заключаємо угоду , надаємо гарантію і сервісну підтримку.

Види теплових насосів:

GREEN IQ - знак підтверджує найвищу енергоефетивності, використання в конструкції тільки матеріалів, щопідлягають вторинній переробці, тривалий термін служби, можливість віддаленого моніторингу та управління, облік спожитої і виробленої енергії. Грунт, вода зі свердловини, повітря - невичерпне джерело енергії. Інноваційні теплові насоси дозволяють використовувати цю енергію повною мірою, не завдаючи шкоди довкіллю. Вибір найбільш ефективного джерела енергії дозволяє максимально знизити витрату електроенергії, яка використовується для трансформації природного тепла в тепло Вашого будинку.

Теплові насоси: ціни, переваги, особливості

Теплові насоси

Основна маса тих хто шукає дешеве опалення, хочуть наблизиться за вартістю щомісячних платежів до магістрального газу. Важливо й мінімальне обслуговування системи опалення. Конкурентів геотермальному теплового насосу в цьому відношенні немає.

Переваги геотермальних теплових насосів

Динаміка ринку теплових насосів за останні три десятиліття (як і сонячних колекторів, і пристроїв, що працюють на біомасі) показує деяку нерівномірність розвитку, яка обумовлена багатьма факторами, головний з яких - підвищення вартості традиційних видів палива. Досі широкому поширенню теплових насосів перешкоджає слабка інформованість потенційних інвесторів про інвестиційну привабливість даного типу опалювальних систем і сприйняття теплового насоса, як «електричного опалення» з високими витратами на опалення. Однак в даний час правильно спроектовані і встановлені теплові насоси мають оптимальні рішення з теплопостачання, знижують витрати на опалення і вносять свій внесок в охорону навколишнього середовища.

Первинними джерелами для виробництва теплової енергії в теплових насосах можуть виступати геотермальні джерела, грунт (парасолька або колектор) і повітря (у вигляді моноблока або спліта).

В основі принципу роботи теплових насосів лежить процес акумулювання низькотемпературного тепла при випаровуванні і подальшої віддачі енергії при подальшій конденсації, зворотний тому, який відбувається в холодильних установках. Наші майстри проконсультують, виконають монтаж теплових насосів Львів, ціни приємно здивують!
 

Зв'язатися з нами