Твердопаливні, газові та електричні котли

Перед вибором опалювального обладнання наш інженер проводить ретельний теплотехнічний розрахунок, який дозволяє правильно і економічно-вигідно визначити потужність котла і радіаторів. Таким чином ми гарантуємо відсутність збільшення потужності котла і розмірів радіаторів. Важливу роль відіграє проектування системи опалення, яке дає змогу підібрати точні діаметри труб, тому забезпечує максимально ефективну і економічну роботу всієї опалювальної системи

Маємо великий досвід у проектуванні та монтажі складних , потужних котелень. Проведемо консультацію і надамо всю інформацію, для того щоб кожен клієнт міг задовільнити свої потреби. Димоходи встановлюємо фірми «Версія люкс» .Всі матеріали і обладнання сертифіковане.

Компанія "Елада-Т" пропонує вашій увазі продуктивні твердопаливні котли високого рівня якості за приємними цінами. Великий вибір, індивідуальний підхід, доставка, монтаж - все це чекає вас тільки в нашій компанії. Оформити замовлення ви можете через сайт, або в телефонному режимі. У будь-якому випадку, це займе у вас не більше кількох хвилин!

Надійна опалювальна система для заміського будинку

твердопаливні котли львів

Підтримка будинку в житловому стані, за умови його віддаленості від основних комунікацій, стає досить складним завданням, пов`язаним з безліччю труднощів і проблем. Якщо забезпечити будинок електрикою і водою відносно просто - достатньо встановити генератор і налагодити поставки привізної води -, то з теплом все трохи інакше. Опалення приміщень вимагає більш істотних трудових, тимчасових і фінансових витрат, однак рішення тут також є. Одним з найбільш раціональних способів опалення приміщень будинку є установка твердопаливного котла, тобто котла, який виробляє тепло, спалюючи тверде паливо. В якості палива тут може служити вугілля, дрова та інші джерела енергії, здатні дати достатню кількість тепла для забезпечення комфортної температури в усьому будинку.

Твердопаливні котли: особливості експлуатації

Ціни на твердопаливні котли складно назвати низькими, проте у випадку з віддаленим від населеного пункту будинком часто не залишається іншого виходу. Природно, твердопаливні котли практично не застосовуються в місті або в дачних селищах, оскільки там є безліч інших, більш дешевих способів забезпечити житло теплом. Однак газифікувати приватний будинок іноді буває просто неможливо, через що твердопаливні котли стають безальтернативним варіантом опалення. Купити твердопаливний котел вартує ще й тому, що він має досить високий ККД при порівняно невисокій вартості палива.

Тривалий час твердопаливні котли не користувалися великою популярністю через неможливість автоматизації процесу їх роботи. Сьогодні ж ця проблема була повністю вирішена, і на ринок надійшли моделі, здатні тривалий час працювати в автономному режимі. Використання подібних твердопаливних котлів тривалого горіння дає можливість забезпечити будинок необхідною кількістю тепла, не витрачаючи при цьому часу на постійну дозагрузку палива. Досить завантажити паливо один раз, і котел буде ефективно працювати протягом доби.

Різновиди котлів

Твердопаливні котли можуть відрізнятися за трьома основними характеристиками:

По виду використовуваного для роботи палива. Джерелом теплової енергії може послужити вугілля або дерево, а також похідні цих матеріалів, виконані у вигляді брикетів або гранул;

По виду технологічної схеми спалювання палива. Залежно від цієї характеристики, твердопаливні котли можна умовно розділити на класичні і піролізні. Відзначимо, що другий різновид спалює паливо більш ефективно, тобто при однаковому його обсязі піролізний котел дасть значно більше тепла, ніж класичний його аналог. Вартість такого котла вища, проте витрати окупаються протягом декількох років за рахунок економії на ресурсах;

За конструкцією і матеріалами виготовлення. Варіантів конструкції твердопаливного котла існує досить багато, однак принцип їх роботи від цього не змінюється. Як же матеріалів виготовлення пристрою може використовуватися або чавун, або сталь.

Для опалення приватного будинку краще вибрати твердопаливний котел, виконаний зі сталі, і має піролізну технологічну схему спалювання палива. В даному випадку ви зможете забезпечити теплом будинок будь-якої площі, будете впевнені в надійності і довговічності котла, а також зможете заощадити на покупці палива.

Газові котли

газові котли львів

Якщо ви власник квартири в багатоповерховому будинку твердопаливний котел не варіант). Сьогодні вирішити питання опалення допоможуть компактні і зручні настінні газові котли. Такі котли стали дуже популярні, що й не дивно, адже мешканці багатоквартирних будинків, як ніхто інший, знають, що таке брак вільного місця. А громіздкий твердопаливний агрегат, просто, ніде поставити в квартирі, тому настінні газові котли справили свого роду революцію, дозволивши користувачам користуватися всіма перевагами автономного опалення.

Переваги настінних газових котлів

Завдяки скромним настановних розмірів і невеликій вазі, газові котли настінного варіанту дуже просто монтувати. Вони зручні в управлінні: користувачеві не потрібно буде нічого підпалювати і розбиратися в тонкощах налаштувань, досить просто натиснути на кнопку живлення та агрегат все зробить автоматично. Ціна: вартість газових котлів цілком доступна, а з огляду на той факт, що настінний котел купується не на один рік, то і більш ніж приваблива.

Ми вже багато встигли сказати про компактності і простоті установки зазначених апаратів, але забули згадати головне - те, що вони дуже економні! Сучасне кліматичне обладнання постійно вдосконалюється і розвивається, тому купивши газовий котел опалення настінний або підлоговий, ви зможете добре заощадити на паливі.
 

Придбати такий котел, а також будь-які інші його різновиди, ви можете в компанії Елада-Т. Наші майстри виконають монтаж твердопаливного котла Львів, ціни приємно здивують! Ми запропонуємо вам широкий вибір моделей котлів і надамо детальну консультацію з будь-якого вас питання. Звертайтеся!
 

Зв'язатися з нами